Вантажоперевезення по Україні

Транспортна компанія «ДАВ ТРАНС» надійний перевізник по Україні. Наша спеціалізація транспортні послуги – вантажні автомобільні перевезення. Ми займаємося транспортуванням вантажів щодня по всій території України. Свій АВТОПАРК . Пропонуємо повний комплекс транспортних послуг: логістика, доставка та перевезення вантажів по Україні, консолідація вантажів. Також ми гарантуємо доставку вантажу в потрібне місце вчасно в цілості і забезпечимо Вас необхідною оперативністю, надійністю і якістю виконаних послуг. Наш досвід дає нам можливість звести вартість Вашого перевезення до оптимального рівня.

Нашим постійним і потенційним клієнтам пропонуємо скористатися послугами вантажоперевезення по Україні на найвигідніших умовах з кращою якістю виконаних послуг.

Види вантажів

Icon Image
Негабарит

Вантаж не відповідає розмірам?? Проблема з транспортуванням ?? Наші партнери допоможуть перевезти негабаритний вантаж за найнижчими розцінками.

Icon Image
сборный груз

Небольшая доля рынка грузоперевозок составляет консолидация мелких партий нескольких отправителей, которая помогает существенно сэкономить на транспортировке груза

Icon Image
объемный

Вантаж легкий, але об'ємний?? Компанія «ДАВ ТРАНС» без сучка і задирки доставимо Ваш об'ємний вантаж до місця призначення

Icon Image
опасный

Маючи досвід наших фахівців при наявності ліцензії АДР, незалежно від класифікації небезпечних вантажів, допомагає нам надати оперативну допомогу за доступними цінами.

Доставляти товари сучасними автомобілями класу Евро5 набагато вигідніше, ніж іншими видами перевезень. Протягом останніх 8 років компанія здійснює вантажні перевезення по Україні, доставляючи товари і вантажі в усі регіони України, включаючи безліч міст і селищ. Серед наших постійних клієнтів є відомі в Україні торгові бренди, для яких вантажоперевезення автотранспортом вигідні і практичні.

Чому обирають нас

Оперативне обслуговування

Сучасні автомобілі з новітньої GPRS-навігацією допомагають швидко і в строк виконати послуги.

Безпека і Надійність

Транспортна компанія «ДАВ ТРАНС» має бездоганну репутацію на ринку вантажоперевезень. Ви можете не турбуватися за вантаж.

Велика Територія Доставки

Звертайтеся до наших фахівців і вони допоможуть розрахувати доставку по всій території України, включаючи найвіддаленіші куточки нашої країни.

Щоб все пройшло гладко і без пригод від моменту відправки і до прибуття вантажу в кінцеву точку України, ми зібрали команду досвідчених фахівців в області транспортних вантажоперевезень. Транспортна компанія 8 років невпинно працює в Україні, щоб наші постійні і потенційні клієнти були повністю задоволені рівнем надання послуг, а будь-які вантажі доставлялися точно в строк по всій території України.

Щоб Вам не довелося хвилюватися про доставку вантажу, вантажоперевезення по Україні виконає транспортна компанія «ДАВ ТРАНС».

Отримайте консультацію

[contact-form-7 404 "Not Found"]