Вантажоперевезення по Україні

Транспортна компанія «ДАВ ТРАНС» надійний перевізник по Україні. Наша спеціалізація транспортні послуги – вантажні автомобільні перевезення. Ми займаємося транспортуванням вантажів щодня по всій території України. Свій АВТОПАРК . Пропонуємо повний комплекс транспортних послуг: логістика, доставка та перевезення вантажів по Україні, консолідація вантажів. Також ми гарантуємо доставку вантажу в потрібне місце вчасно в цілості і забезпечимо Вас необхідною оперативністю, надійністю і якістю виконаних послуг. Наш досвід дає нам можливість звести вартість Вашого перевезення до оптимального рівня.

Нашим постійним і потенційним клієнтам пропонуємо скористатися послугами вантажоперевезення по Україні на найвигідніших умовах з кращою якістю виконаних послуг.

Види вантажів

збірний вантаж

Невелика частка ринку вантажоперевезень становить консолідацію дрібних партій із числа відправників, що допомагає суттєво знизити транспортування вантажу.

Негабарит

Вантаж не відповідає розмірам? Проблема з транспортуванням ? Наші партнери допоможуть перевезти негабаритний вантаж за найнижчими розцінками.

об'ємний

Вантаж легкий, але об'ємний? Компанія «ДАВ ТРАНС» без сучка і задирки доставимо Ваш об'ємний вантаж до місця призначення

небезпечний

Маючи досвід наших фахівців при наявності ліцензії АДР, незалежно від класифікації небезпечних вантажів, допомагає нам надати оперативну допомогу за доступними цінами.

Доставляти товари сучасними автомобілями класу Евро5 набагато вигідніше, ніж іншими видами перевезень. Протягом останніх 8 років компанія здійснює вантажні перевезення по Україні, доставляючи товари і вантажі в усі регіони України, включаючи безліч міст і селищ. Серед наших постійних клієнтів є відомі в Україні торгові бренди, для яких вантажоперевезення автотранспортом вигідні і практичні.

Чому міжнародні перевезення автотранспортом вигідно здійснювати з нашою компанією

Наявність комплексу послуг з доставки

включає якісну організацію, контроль, експедирування, моніторинг послуг

Розробка оптимального маршруту

Менеджери нашої компанії із задоволенням допоможуть розрахувати вибір кращого маршруту вантажоперевезення в будь-якому напрямку, враховуючи всі витрати, та нададуть вам кошторис.

Вигідна вартість послуг

Ми завжди йдемо назустріч клієнту та реально підходимо до оцінки вартості послуг з перевезення.

Щоб все пройшло гладко і без пригод від моменту відправки і до прибуття вантажу в кінцеву точку України, ми зібрали команду досвідчених фахівців в області транспортних вантажоперевезень. Транспортна компанія 8 років невпинно працює в Україні, щоб наші постійні і потенційні клієнти були повністю задоволені рівнем надання послуг, а будь-які вантажі доставлялися точно в строк по всій території України.

Щоб Вам не довелося хвилюватися про доставку вантажу, вантажоперевезення по Україні виконає транспортна компанія «ДАВ ТРАНС».

Отримайте консультацію

    [recaptcha]