Міжнародні перевезення

Вантажоперевезення в країни Європи, є одними з найбільш затребуваних послуг в сфері автоперевезення і користуються високою популярністю серед компаній різних масштабів. Завдяки таким транспортним зв’язкам між країнами деякі компанії, що виробляють конкурентну продукцію зможуть без проблем купити якісне імпортну сировину на більш привабливих умовах, знайти нові ринки збуту. Останнім часом великої популярності мають перевезення з Німеччини, Польщі, Фінляндії, так як ці країни є світовими лідерами за обсягами виробництва промислових товарів високої якості. Щодня десятки і, буквально сотні тисяч транспортних засобів по всьому світу, здійснюють автомобільні вантажні перевезення, на відміну від інших видів дозволяють транспортувати вантажі прямо до об’єкта одержувача. Такими сучасними транспортними засобами, а саме рефрежиратори, напівпричепи і суцільнометалеві напівпричепи, контейнеровози, можна доставити будь-які товари з-за кордону, збірні вантажі, негабаритні конструкції, дрібні і великі партії вихідних заготовок або сировини для виробництва, продукти харчування.

Запорука успішної перевезення – правильний вибір транспорту

Процедура досить індивідуальна в кожному окремому випадку і відбивається на ефективності перевезення і її рентабельності. Залежно від пункту призначення, терміну доставки, а також від обсягів вантажу та його фізичного стану віддається перевага одному з чотирьох варіантів вантажоперевезень. Це можуть бути автомобільні, залізничні, авіаційні або морські міжнародні перевезення.

Варто визначитися лише рентабельністю доставки тих чи інших транспортом, характером вантажу, а також термінами доставки. Кожен з цих способів доставки має свої особливості та нюанси, які не є проблемою для професіоналів транспортної компанії.

Останнім часом міжнародні автомобільні перевезення також стрімко набирають свою популярність серед багатьох компаній, оскільки подібним транспортом можна помітно дешевше і безпечніше перевезти товари або сировину з інших держав.

Міжнародні перевезення вантажів
на гідному рівні можуть бути забезпечені завдяки масштабності послуг, що включають:

Комплексні послуги з доставки

Якісна організація, контроль, експедирування, моніторинг переміщення основні аспекти на ринку міжнародних перевезень

Розробка оптимального маршруту

Досвідчені менеджери допоможуть розрахувати вибір кращого маршруту вантажоперевезення в будь-якому напрямку, включаючи всі витрати

Лояльна вартість перевезення

Гарантія нашого успіху це оптимальна вартість міжнародного перевезення вантажів

Напишіть нам

  [recaptcha]

  Правильний або помилковий вибір способу доставки, типу транспорту, а також компанії перевізника, може або істотно знизити витрати на імпорт – експорт , або ж, значно їх підвищити.

  Все це дозволяє професійно впоратися з будь-якими проблемами, що виникають в процесі транспортування вантажу, і виконати всі взяті на себе зобов’язання в строк.

  Наша компанія пропонує найбільш вигідні і оперативні схеми, що дозволяють в повній мірі вирішити ваші завдання по організації міжнародних вантажоперевезень.

  Суворі дорожні умови не проблема для наших водіїв. Подорож вашого вантажу по дорогах західної та східної Європи, буде м’яким і безпечним. У разі, якщо вантаж становить особливу цінність, додаткове оформлення страховки на перевезення, убезпечить вас від можливих ризиків (CMR страхування). Є книжка ЄКМТ ( European Conference of Ministers of Transport ) для вантажоперевезень всередині країн – учасниць ЄКМТ, практично вся Європа.
  Звернувшись до наших фахівців в розділі КОНТАКТИ гарантовано отримаєте професійний підхід, що забезпечує зручний і доступний спосіб перевезення.